160-331KS
pregled izdelka
Številka dela: 160-331KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330NH 950MA 140 MOHM
Podatkovni listi: 160-331KS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-331KS
Številka dela 160-331KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330NH 950MA 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5732 pcs Podatkovni list 160-331KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 160-331KS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz
Induktivnost 330nH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 230MHz natančen opis 330nH Unshielded Inductor 950mA 140 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max Trenutna ocena 950mA