160-181FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160-181FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 1.125A 100 MOHM
Podatkovni listi: 160-181FS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160-181FS
Številka dela 160-181FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 1.125A 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1404 pcs Podatkovni list 160-181FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-181FS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 390MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 1.125A 100 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Trenutna ocena 1.125A Tok - nasičenost -