160-154JS
pregled izdelka
Številka dela: 160-154JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150UH 80MA 18 OHM SMD
Podatkovni listi: 160-154JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 160-154JS
Številka dela 160-154JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150UH 80MA 18 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5506 pcs Podatkovni list 160-154JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 32 @ 790kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard
Druga imena 160-154JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm)
Frekvenca - Samozadostna 5.6MHz natančen opis 150µH Unshielded Inductor 80mA 18 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 18 Ohm Max Trenutna ocena 80mA