160-101GS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160-101GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM
Podatkovni listi: 160-101GS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160-101GS
Številka dela 160-101GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 1711 pcs Podatkovni list 160-101GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-101GS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 600MHz
natančen opis 100nH Unshielded Inductor 1.295A 75 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 75 mOhm Max
Trenutna ocena 1.295A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
160-102HS
160-102HS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 610MA 340 MOHM SMD
Na zalogi: 4128 pcs
Prenesi: 160-102HS.pdf
RFQ
160-101JS
160-101JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM
Na zalogi: 3899 pcs
Prenesi: 160-101JS.pdf
RFQ
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: HEADER OPEN SLOTTED .900 52POS
Prenesi: 160-10-952-00-001000.pdf
160-100KS
160-100KS
Opis: FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD
Prenesi: 160-100KS.pdf
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: HEADER OPEN SLOTTED .900 64POS