160-100JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 160-100JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD
Podatkovni listi: 160-100JS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 160-100JS
Številka dela 160-100JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3498 pcs Podatkovni list 160-100JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Ščitenje Unshielded Serija 160
Ocene - Q @ Frek 48 @ 150MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer 2-SMD
Druga imena 160-100JS BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz Induktivnost 10nH
Višina - sedež (maks.) 0.080" (2.03mm) Frekvenca - Samozadostna 900MHz
natančen opis 10nH Unshielded Inductor 1.59A 50 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 1.59A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: HEADER OPEN SLOTTED .900 50POS
Na zalogi: 4408 pcs
Prenesi: 160-10-950-00-001000.pdf
RFQ
Proizvajalci: Mill-Max
Opis: HEADER OPEN SLOTTED .900 64POS
Na zalogi: 3924 pcs
Prenesi: 160-10-964-00-001000.pdf
RFQ
Proizvajalci: Preci-Dip
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
160-101JS
160-101JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 1.295A 75 MOHM
Prenesi: 160-101JS.pdf
160-100KS
160-100KS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD
Prenesi: 160-100KS.pdf
Opis: HEADER OPEN SLOTTED .900 52POS
160-101HS
160-101HS
Prenesi: 160-101HS.pdf
Opis: HEADER OPEN SLOTTED .600 52POS
160-101FS
160-101FS
Prenesi: 160-101FS.pdf
160-100MS
160-100MS
Prenesi: 160-100MS.pdf
Proizvajalci: Preci-Dip
Opis: DIL SOLDER TAIL 2.54MM
160-101GS
160-101GS
Prenesi: 160-101GS.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%