1331R-151J
pregled izdelka
Številka dela: 1331R-151J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM
Podatkovni listi: 1331R-151J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1331R-151J
Številka dela 1331R-151J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33529 pcs Podatkovni list 1331R-151J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331R-151J TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 415MHz
natančen opis 150nH Shielded Inductor 610mA 120 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 610mA Tok - nasičenost 610mA
Podobni izdelki
1331R-124H
1331R-124H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 88MA 5.8 OHM SMD
Na zalogi: 20976 pcs
Prenesi: 1331R-124H.pdf
RFQ
1331R-124J
1331R-124J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 40847 pcs
Prenesi: 1331R-124J.pdf
RFQ
1331R-123K
1331R-123K
Opis: FIXED IND 12UH 122MA 3 OHM SMD
Prenesi: 1331R-123K.pdf
1331R-124K
1331R-124K
Prenesi: 1331R-124K.pdf
1331R-151K
1331R-151K
Opis: FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM