1331R-151H
pregled izdelka
Številka dela: 1331R-151H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM
Podatkovni listi: 1331R-151H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1331R-151H
Številka dela 1331R-151H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 610MA 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23299 pcs Podatkovni list 1331R-151H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331R
Ocene - Q @ Frek 45 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331R-151H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 415MHz
natančen opis 150nH Shielded Inductor 610mA 120 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 610mA Tok - nasičenost 610mA
Podobni izdelki
1331R-152K
1331R-152K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 228MA 860 MOHM