1331-474H
pregled izdelka
Številka dela: 1331-474H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM SMD
Podatkovni listi: 1331-474H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1331-474H
Številka dela 1331-474H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 25562 pcs Podatkovni list 1331-474H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331
Ocene - Q @ Frek 35 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331-474H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 7.5MHz
natančen opis 470µH Shielded Inductor 43mA 24 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 24 Ohm Max
Trenutna ocena 43mA Tok - nasičenost 13mA
Podobni izdelki
1331-474K
1331-474K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470UH 43MA 24 OHM SMD