1331-472H
pregled izdelka
Številka dela: 1331-472H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM
Podatkovni listi: 1331-472H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 1331-472H
Številka dela 1331-472H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 136MA 2.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22270 pcs Podatkovni list 1331-472H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Shielded Serija 1331
Ocene - Q @ Frek 50 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1331-472H TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 70MHz
natančen opis 4.7µH Shielded Inductor 136mA 2.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.4 Ohm Max
Trenutna ocena 136mA Tok - nasičenost 136mA
Podobni izdelki
1331-471J
1331-471J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 460MA 210 MOHM
Na zalogi: 40198 pcs
Prenesi: 1331-471J.pdf
RFQ
1331-473H
1331-473H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 69MA 9.3 OHM SMD
Na zalogi: 21934 pcs
Prenesi: 1331-473H.pdf
RFQ
1331-471K
1331-471K
Prenesi: 1331-471K.pdf
Prenesi: 1331-473K.pdf
Opis: FIXED IND 390UH 46MA 21 OHM SMD