1330R-82G
pregled izdelka
Številka dela: 1330R-82G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 40MA 35 OHM SMD
Podatkovni listi: 1330R-82G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1330R-82G
Številka dela 1330R-82G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 40MA 35 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 23594 pcs Podatkovni list 1330R-82G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1330R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1330R-82G TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 6.5MHz
natančen opis 390µH Unshielded Inductor 40mA 35 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 35 Ohm Max
Trenutna ocena 40mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1330R-80F
1330R-80F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM SMD
Na zalogi: 16434 pcs
Prenesi: 1330R-80F.pdf
RFQ
1330R-82K
1330R-82K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390UH 40MA 35 OHM SMD