1330R-80J
pregled izdelka
Številka dela: 1330R-80J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM SMD
Podatkovni listi: 1330R-80J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1330R-80J
Številka dela 1330R-80J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 45MA 28 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 41229 pcs Podatkovni list 1330R-80J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.313" L x 0.115" W (7.95mm x 2.92mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1330R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1330R-80J TR 500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.145" (3.68mm) Frekvenca - Samozadostna 7MHz
natančen opis 330µH Unshielded Inductor 45mA 28 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 28 Ohm Max
Trenutna ocena 45mA Tok - nasičenost -