1325-151J
pregled izdelka
Številka dela: 1325-151J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 665MA 130 MOHM
Podatkovni listi: 1325-151J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1325-151J
Številka dela 1325-151J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 665MA 130 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21432 pcs Podatkovni list 1325-151J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Ščitenje Shielded Serija 1325
Ocene - Q @ Frek 50 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1325-151J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 373MHz
natančen opis 150nH Shielded Molded Inductor 665mA 130 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 665mA Tok - nasičenost 665mA
Podobni izdelki
1325-124K
1325-124K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120UH 100MA 5.8 OHM TH
Na zalogi: 25352 pcs
Prenesi: 1325-124K.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.2UH 268MA 800 MOHM
Na zalogi: 21834 pcs
Prenesi: 1325-122K.pdf
RFQ
1325-154J
1325-154J
Opis: FIXED IND 150UH 85MA 7.9 OHM TH
Prenesi: 1325-154J.pdf
Opis: FIXED IND 15UH 123MA 3.8 OHM TH
Opis: FIXED IND 150NH 665MA 130 MOHM