1325-124J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1325-124J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120UH 100MA 5.8 OHM TH
Podatkovni listi: 1325-124J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1325-124J
Številka dela 1325-124J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120UH 100MA 5.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 21517 pcs Podatkovni list 1325-124J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.133" Dia x 0.260" L (3.38mm x 6.60mm)
Ščitenje Shielded Serija 1325
Ocene - Q @ Frek 35 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1325-124J TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 120µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 10.7MHz
natančen opis 120µH Shielded Molded Inductor 100mA 5.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 5.8 Ohm Max
Trenutna ocena 100mA Tok - nasičenost 63mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1325-121J
1325-121J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 720MA 110 MOHM
Na zalogi: 22200 pcs
Prenesi: 1325-121J.pdf
RFQ
1325-123K
1325-123K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 141MA 2.9 OHM TH
Na zalogi: 22642 pcs
Prenesi: 1325-123K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 150NH 665MA 130 MOHM
Prenesi: 1325-151J.pdf
Opis: FIXED IND 15UH 123MA 3.8 OHM TH
Opis: FIXED IND 1.2UH 268MA 800 MOHM
Prenesi: 1325-122K.pdf
Opis: FIXED IND 1.5UH 250MA 920 MOHM
Opis: FIXED IND 120UH 100MA 5.8 OHM TH
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%