1210R-333F
API DelevanAPI Delevan
1210R-333F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210R-333F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD
Podatkovni listi: 1210R-333F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210R-333F
Številka dela 1210R-333F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33UH 182MA 5.6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49680 pcs Podatkovni list 1210R-333F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1210R-333F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 33µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 15MHz
natančen opis 33µH Unshielded Inductor 182mA 5.6 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max
Trenutna ocena 182mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1210R-332J
1210R-332J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM
Na zalogi: 106995 pcs
Prenesi: 1210R-332J.pdf
RFQ
1210R-390K
1210R-390K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 39NH 670MA 270 MOHM
Na zalogi: 117289 pcs
Prenesi: 1210R-390K.pdf
RFQ
1210R-331K
1210R-331K
Opis: FIXED IND 330NH 720MA 400 MOHM
Prenesi: 1210R-331K.pdf
1210R-332K
1210R-332K