1210R-332F
API DelevanAPI Delevan
1210R-332F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210R-332F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: 1210R-332F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210R-332F
Številka dela 1210R-332F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 56893 pcs Podatkovni list 1210R-332F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1210R-332F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 58MHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 393mA 1.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 393mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1210R-330K
1210R-330K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 33NH 711MA 240 MOHM
Na zalogi: 110592 pcs
Prenesi: 1210R-330K.pdf
RFQ
1210R-332K
1210R-332K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 393MA 1.2 OHM