1210R-223F
API DelevanAPI Delevan
1210R-223F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210R-223F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
Podatkovni listi: 1210R-223F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210R-223F
Številka dela 1210R-223F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 49473 pcs Podatkovni list 1210R-223F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1210R-223F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 22µH Unshielded Inductor 224mA 3.7 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.7 Ohm Max
Trenutna ocena 224mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1210R-223K
1210R-223K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 224MA 3.7 OHM SMD
Na zalogi: 108704 pcs
Prenesi: 1210R-223K.pdf
RFQ
1210R-223H
1210R-223H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 89645 pcs
Prenesi: 1210R-223H.pdf
RFQ
1210R-222K
1210R-222K
Opis: FIXED IND 2.2UH 431MA 1 OHM SMD