1210R-222F
API DelevanAPI Delevan
1210R-222F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210R-222F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 431MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: 1210R-222F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210R-222F
Številka dela 1210R-222F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 431MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 57185 pcs Podatkovni list 1210R-222F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1210R-222F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 70MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Inductor 431mA 1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Trenutna ocena 431mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1210R-222K
1210R-222K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2UH 431MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 112893 pcs
Prenesi: 1210R-222K.pdf
RFQ
1210R-220K
1210R-220K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22NH 779MA 200 MOHM
Na zalogi: 60268 pcs
Prenesi: 1210R-220K.pdf
RFQ
1210R-222G
1210R-222G
Prenesi: 1210R-222G.pdf
1210R-221F
1210R-221F
Opis: FIXED IND 220NH 805MA 320 MOHM
Prenesi: 1210R-221F.pdf
1210R-221K
1210R-221K