1210R-182J
API DelevanAPI Delevan
1210R-182J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210R-182J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM
Podatkovni listi: 1210R-182J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210R-182J
Številka dela 1210R-182J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 90292 pcs Podatkovni list 1210R-182J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 1210R-182J TR 500
1210R182J
DN42046JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 75MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 454mA 900 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Trenutna ocena 454mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1210R-183J
1210R-183J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 237MA 3.3 OHM SMD
Na zalogi: 88647 pcs
Prenesi: 1210R-183J.pdf
RFQ
1210R-183F
1210R-183F
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 58055 pcs
Prenesi: 1210R-183F.pdf
RFQ
1210R-183K
1210R-183K