1210R-182G
API DelevanAPI Delevan
1210R-182G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210R-182G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM
Podatkovni listi: 1210R-182G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210R-182G
Številka dela 1210R-182G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 454MA 900 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 67954 pcs Podatkovni list 1210R-182G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 1210R-182G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 75MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 454mA 900 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max
Trenutna ocena 454mA Tok - nasičenost -