1210-152J
API DelevanAPI Delevan
1210-152J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210-152J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 467MA 850 MOHM
Podatkovni listi: 1210-152J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210-152J
Številka dela 1210-152J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 467MA 850 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 89609 pcs Podatkovni list 1210-152J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.25mm x 2.42mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 1210-152J TR 500
DN10152JTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.5µH Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm)
Frekvenca - Samozadostna 85MHz natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 467mA 850 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max Trenutna ocena 467mA
Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1210-153J
1210-153J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15UH 257MA 2.8 OHM SMD
Na zalogi: 104468 pcs
Prenesi: 1210-153J.pdf
RFQ
1210-153H
1210-153H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 89917 pcs
Prenesi: 1210-153H.pdf
RFQ
1210-151K
1210-151K
Opis: FIXED IND 150NH 910MA 250 MOHM
Prenesi: 1210-151K.pdf
1210-152F
1210-152F
Opis: FIXED IND 1.5UH 467MA 850 MOHM
Prenesi: 1210-152F.pdf
Prenesi: 1210-153K.pdf
Prenesi: 1210-151H.pdf
1210-152G
1210-152G
Prenesi: 1210-152G.pdf
Prenesi: 1210-153G.pdf
Prenesi: 1210-153F.pdf
Prenesi: 1210-151J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%