1210-152H
API DelevanAPI Delevan
1210-152H Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210-152H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 467MA 850 MOHM
Podatkovni listi: 1210-152H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210-152H
Številka dela 1210-152H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 467MA 850 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 74983 pcs Podatkovni list 1210-152H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja 1210 Velikost / dimenzija 0.128" L x 0.095" W (3.26mm x 2.41mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1210
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1210 (3225 Metric)
Druga imena 1210-152H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 85MHz
natančen opis 1.5µH Unshielded Inductor 467mA 850 mOhm Max 1210 (3225 Metric) DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max
Trenutna ocena 467mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
1210-151G
1210-151G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 910MA 250 MOHM
Na zalogi: 48802 pcs
Prenesi: 1210-151G.pdf
RFQ
1210-151H
1210-151H
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 67178 pcs
Prenesi: 1210-151H.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 15UH 257MA 2.8 OHM SMD
Prenesi: 1210-153G.pdf
1210-151J
1210-151J
Prenesi: 1210-151J.pdf
Prenesi: 1210-153H.pdf
1210-151K
1210-151K
Prenesi: 1210-151K.pdf
Opis: FIXED IND 1.5UH 467MA 850 MOHM
Prenesi: 1210-152K.pdf
1210-152F
1210-152F
Prenesi: 1210-152F.pdf
Prenesi: 1210-153F.pdf
Prenesi: 1210-152J.pdf
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%