108R-683JS
pregled izdelka
Številka dela: 108R-683JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD
Podatkovni listi: 108R-683JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 108R-683JS
Številka dela 108R-683JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19690 pcs Podatkovni list 108R-683JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108R-683JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 8.2MHz
natančen opis 68µH Unshielded Inductor 32mA 25 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 25 Ohm Max
Trenutna ocena 32mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
108R-683HS
108R-683HS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD
Na zalogi: 13231 pcs
Prenesi: 108R-683HS.pdf
RFQ
108R-683J
108R-683J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 17240 pcs
Prenesi: 108R-683J.pdf
RFQ
108R-683G
108R-683G
Prenesi: 108R-683G.pdf
108R-823H
108R-823H
Opis: FIXED IND 82UH 30MA 28 OHM SMD
Prenesi: 108R-823H.pdf
108R-683K
108R-683K