108R-683G
pregled izdelka
Številka dela: 108R-683G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD
Podatkovni listi: 108R-683G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 108R-683G
Številka dela 108R-683G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6917 pcs Podatkovni list 108R-683G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108R-683G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 8.2MHz
natančen opis 68µH Unshielded Inductor 32mA 25 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 25 Ohm Max
Trenutna ocena 32mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
108R-563K
108R-563K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD
Na zalogi: 19566 pcs
Prenesi: 108R-563K.pdf
RFQ
108R-563J
108R-563J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 20090 pcs
Prenesi: 108R-563J.pdf
RFQ
108R-563KS
108R-563KS
Prenesi: 108R-563KS.pdf
108R-683GS
108R-683GS
Opis: FIXED IND 68UH 32MA 25 OHM SMD
Prenesi: 108R-683GS.pdf
108R-683K
108R-683K