108-473JS
pregled izdelka
Številka dela: 108-473JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47UH 36MA 19 OHM SMD
Podatkovni listi: 108-473JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 108-473JS
Številka dela 108-473JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 36MA 19 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15491 pcs Podatkovni list 108-473JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108-473JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 9MHz
natančen opis 47µH Unshielded Inductor 36mA 19 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 19 Ohm Max
Trenutna ocena 36mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
108-473HS
108-473HS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 36MA 19 OHM SMD
Na zalogi: 11135 pcs
Prenesi: 108-473HS.pdf
RFQ
108-473K
108-473K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 19105 pcs
Prenesi: 108-473K.pdf
RFQ
108-563FS
108-563FS
Opis: FIXED IND 56UH 33MA 23 OHM SMD
Prenesi: 108-563FS.pdf
108-473G
108-473G
Prenesi: 108-473G.pdf
108-473H
108-473H
Prenesi: 108-473H.pdf
108-473GS
108-473GS
Prenesi: 108-473GS.pdf
108-473J
108-473J