108-473FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 108-473FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47UH 36MA 19 OHM SMD
Podatkovni listi: 108-473FS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 108-473FS
Številka dela 108-473FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 36MA 19 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6197 pcs Podatkovni list 108-473FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108-473FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 9MHz
natančen opis 47µH Unshielded Inductor 36mA 19 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 19 Ohm Max
Trenutna ocena 36mA Tok - nasičenost -