108-223HS
pregled izdelka
Številka dela: 108-223HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 108-223HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 108-223HS
Številka dela 108-223HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11752 pcs Podatkovni list 108-223HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108
Ocene - Q @ Frek 32 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108-223HS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 22µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 19MHz
natančen opis 22µH Unshielded Inductor 57mA 7.5 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm Max
Trenutna ocena 57mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
108-223K
108-223K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD
Na zalogi: 19927 pcs
Prenesi: 108-223K.pdf
RFQ
108-2
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: BATTERY CONTACT UNIVERSAL PCB
Na zalogi: 435385 pcs
Prenesi: 108-2.pdf
RFQ
Proizvajalci: Bel
Opis: CONN JACK BANANA INSULATED RED
Prenesi: 108-2302-621.pdf
108-183KS
108-183KS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD
Prenesi: 108-183KS.pdf
Prenesi: 108-223KS.pdf
108-223G
108-223G
Prenesi: 108-223G.pdf
108-223FS
108-223FS
Prenesi: 108-223FS.pdf
Proizvajalci: Bel
Opis: WHITE RIB-LOC BANANA JACK
108-223H
108-223H