108-183KS
pregled izdelka
Številka dela: 108-183KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD
Podatkovni listi: 108-183KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 108-183KS
Številka dela 108-183KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 25161 pcs Podatkovni list 108-183KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 108
Ocene - Q @ Frek 32 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 108-183KS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 18µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 21MHz
natančen opis 18µH Unshielded Inductor 75mA 4.4 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 4.4 Ohm Max
Trenutna ocena 75mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
108-223GS
108-223GS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 57MA 7.5 OHM SMD
Na zalogi: 7474 pcs
Prenesi: 108-223GS.pdf
RFQ
108-2
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: BATTERY CONTACT UNIVERSAL PCB
Na zalogi: 435385 pcs
Prenesi: 108-2.pdf
RFQ
108-223G
108-223G
Proizvajalci: API Delevan
Prenesi: 108-223G.pdf
108-183HS
108-183HS
Opis: FIXED IND 18UH 75MA 4.4 OHM SMD
Prenesi: 108-183HS.pdf
Prenesi: 108-223HS.pdf
108-183K
108-183K