105R-181H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 105R-181H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 710MA 190 MOHM
Podatkovni listi: 105R-181H.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 105R-181H
Številka dela 105R-181H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 710MA 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10932 pcs Podatkovni list 105R-181H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105R-181H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 405MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 710mA 190 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Trenutna ocena 710mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105R-181F
105R-181F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180NH 710MA 190 MOHM
Na zalogi: 5644 pcs
Prenesi: 105R-181F.pdf
RFQ
105R-152K
105R-152K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 280MA 1.2 OHM
Na zalogi: 21836 pcs
Prenesi: 105R-152K.pdf
RFQ
105R-181M
105R-181M
Prenesi: 105R-181M.pdf
105R-181JS
105R-181JS
Prenesi: 105R-181JS.pdf
105R-181K
105R-181K
Prenesi: 105R-181K.pdf
105R-181HS
105R-181HS