105R-181G
pregled izdelka
Številka dela: 105R-181G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 710MA 190 MOHM
Podatkovni listi: 105R-181G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105R-181G
Številka dela 105R-181G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 710MA 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7999 pcs Podatkovni list 105R-181G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105R-181G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 405MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 710mA 190 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max
Trenutna ocena 710mA Tok - nasičenost -