105R-103H
pregled izdelka
Številka dela: 105R-103H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD
Podatkovni listi: 105R-103H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105R-103H
Številka dela 105R-103H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 15332 pcs Podatkovni list 105R-103H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105R-103H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 38MHz
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 130mA 5.6 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max
Trenutna ocena 130mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105R-103GS
105R-103GS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD
Na zalogi: 8226 pcs
Prenesi: 105R-103GS.pdf
RFQ
105R-102KS
105R-102KS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 360MA 730 MOHM SMD
Na zalogi: 20497 pcs
Prenesi: 105R-102KS.pdf
RFQ
105R-102K
105R-102K
Prenesi: 105R-102K.pdf
105R-103K
105R-103K