105R-103G
pregled izdelka
Številka dela: 105R-103G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD
Podatkovni listi: 105R-103G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105R-103G
Številka dela 105R-103G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10UH 130MA 5.6 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8386 pcs Podatkovni list 105R-103G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105R-103G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 10µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 38MHz
natančen opis 10µH Unshielded Inductor 130mA 5.6 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 5.6 Ohm Max
Trenutna ocena 130mA Tok - nasičenost -