105-561HS
pregled izdelka
Številka dela: 105-561HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 105-561HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105-561HS
Številka dela 105-561HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12772 pcs Podatkovni list 105-561HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 35 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-561HS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 163MHz
natančen opis 560nH Unshielded Inductor 460mA 450 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 460mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
105-562F
105-562F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 170MA 3.3 OHM
Na zalogi: 6292 pcs
Prenesi: 105-562F.pdf
RFQ
105-562FS
105-562FS
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 6339 pcs
Prenesi: 105-562FS.pdf
RFQ
105-561KS
105-561KS
Opis: FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Prenesi: 105-561KS.pdf
105-561G
105-561G
Prenesi: 105-561G.pdf
Prenesi: 105-561F.pdf
Prenesi: 105-561FS.pdf
105-561H
105-561H
Prenesi: 105-561H.pdf
105-561JS
105-561JS
Prenesi: 105-561JS.pdf
Proizvajalci: TPI (Test Products International)
Opis: BNC ADAPTER 50 OHM 1/2W 1.5GHZ
Prenesi: 105-52-000.pdf
105-561GS
105-561GS
Prenesi: 105-561GS.pdf
105-561K
105-561K
Prenesi: 105-561K.pdf
105-561J
105-561J
Prenesi: 105-561J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%