105-561FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 105-561FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 105-561FS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 105-561FS
Številka dela 105-561FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6104 pcs Podatkovni list 105-561FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 35 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-561FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 163MHz
natančen opis 560nH Unshielded Inductor 460mA 450 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 460mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
105-561HS
105-561HS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 460MA 450 MOHM
Na zalogi: 12772 pcs
Prenesi: 105-561HS.pdf
RFQ
105-561G
105-561G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 7804 pcs
Prenesi: 105-561G.pdf
RFQ
105-472JS
105-472JS
Opis: FIXED IND 4.7UH 175MA 3.1 OHM
Prenesi: 105-472JS.pdf
105-561F
105-561F
Prenesi: 105-561F.pdf
105-472K
105-472K