105-391HS
pregled izdelka
Številka dela: 105-391HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM
Podatkovni listi: 105-391HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105-391HS
Številka dela 105-391HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 12094 pcs Podatkovni list 105-391HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 35 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-391HS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 390nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 185MHz
natančen opis 390nH Unshielded Inductor 585mA 280 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Trenutna ocena 585mA Tok - nasičenost -