105-391GS
pregled izdelka
Številka dela: 105-391GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM
Podatkovni listi: 105-391GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 105-391GS
Številka dela 105-391GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8499 pcs Podatkovni list 105-391GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 105
Ocene - Q @ Frek 35 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 105-391GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 390nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 185MHz
natančen opis 390nH Unshielded Inductor 585mA 280 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 280 mOhm Max
Trenutna ocena 585mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
105-332JS
105-332JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 210MA 2.2 OHM
Na zalogi: 17996 pcs
Prenesi: 105-332JS.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 585MA 280 MOHM
Na zalogi: 15950 pcs
Prenesi: 105-391JS.pdf
RFQ
105-391K
105-391K
Prenesi: 105-391K.pdf
105-391J
105-391J
Prenesi: 105-391J.pdf
105-391FS
105-391FS
Prenesi: 105-391FS.pdf
105-391G
105-391G
Prenesi: 105-391G.pdf
Prenesi: 105-332K.pdf
105-391KS
105-391KS
Prenesi: 105-391KS.pdf
105-391HS
105-391HS
Prenesi: 105-391HS.pdf
105-391F
105-391F
Prenesi: 105-391F.pdf
Prenesi: 105-332KS.pdf
105-391H
105-391H
Prenesi: 105-391H.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%