103R-561FS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103R-561FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM
Podatkovni listi: 103R-561FS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-561FS
Številka dela 103R-561FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6539 pcs Podatkovni list 103R-561FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 22 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-561FS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 195MHz
natančen opis 560nH Unshielded Inductor 590mA 278 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 278 mOhm Max
Trenutna ocena 590mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-560K
103R-560K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM