103R-560JS
pregled izdelka
Številka dela: 103R-560JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM
Podatkovni listi: 103R-560JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103R-560JS
Številka dela 103R-560JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 19383 pcs Podatkovni list 103R-560JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103R
Ocene - Q @ Frek 39 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103R-560JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 56nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 1.11GHz
natančen opis 56nH Unshielded Inductor 760mA 170 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Trenutna ocena 760mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103R-472JS
103R-472JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM
Na zalogi: 20005 pcs
Prenesi: 103R-472JS.pdf
RFQ
103R-472J
103R-472J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 22074 pcs
Prenesi: 103R-472J.pdf
RFQ
103R-560J
103R-560J
Opis: FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM