103-680MS
API DelevanAPI Delevan
103-680MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-680MS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68NH 705MA 195 MOHM
Podatkovni listi: 103-680MS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103-680MS
Številka dela 103-680MS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68NH 705MA 195 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22775 pcs Podatkovni list 103-680MS.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 36 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-680MS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 68nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 1GHz
natančen opis 68nH Unshielded Inductor 705mA 195 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 195 mOhm Max
Trenutna ocena 705mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103-680K
103-680K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68NH 705MA 195 MOHM
Na zalogi: 28197 pcs
Prenesi: 103-680K.pdf
RFQ
103-681HS
103-681HS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 435MA 520 MOHM
Na zalogi: 9925 pcs
Prenesi: 103-681HS.pdf
RFQ
103-681FS
103-681FS
Prenesi: 103-681FS.pdf
103-680M
103-680M
Prenesi: 103-680M.pdf
103-680KS
103-680KS
Prenesi: 103-680KS.pdf
103-680JS
103-680JS
Prenesi: 103-680JS.pdf
103-681G
103-681G