103-680JS
API DelevanAPI Delevan
103-680JS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-680JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68NH 705MA 195 MOHM
Podatkovni listi: 103-680JS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-680JS
Številka dela 103-680JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68NH 705MA 195 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 14914 pcs Podatkovni list 103-680JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 36 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-680JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 68nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 1GHz
natančen opis 68nH Unshielded Inductor 705mA 195 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 195 mOhm Max
Trenutna ocena 705mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-562KS
103-562KS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD
Na zalogi: 24351 pcs
Prenesi: 103-562KS.pdf
RFQ
103-562JS
103-562JS
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 19940 pcs
Prenesi: 103-562JS.pdf
RFQ
103-680K
103-680K
Opis: FIXED IND 68NH 705MA 195 MOHM
Prenesi: 103-680K.pdf
103-681FS
103-681FS
Opis: FIXED IND 680NH 435MA 520 MOHM
Prenesi: 103-681FS.pdf
Prenesi: 103-562K.pdf
103-680M
103-680M
Prenesi: 103-680M.pdf
Prenesi: 103-680KS.pdf
103-680J
103-680J
Prenesi: 103-680J.pdf
103-680MS
103-680MS
Prenesi: 103-680MS.pdf
103-681F
103-681F
Prenesi: 103-681F.pdf
103-562HS
103-562HS
Prenesi: 103-562HS.pdf
Prenesi: 103-562J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%