103-562GS
API DelevanAPI Delevan
103-562GS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-562GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD
Podatkovni listi: 103-562GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103-562GS
Številka dela 103-562GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7145 pcs Podatkovni list 103-562GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 22 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-562GS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 55MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 220mA 2 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Trenutna ocena 220mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103-562K
103-562K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD
Na zalogi: 24749 pcs
Prenesi: 103-562K.pdf
RFQ
103-562J
103-562J
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 21460 pcs
Prenesi: 103-562J.pdf
RFQ
103-562F
103-562F
Prenesi: 103-562F.pdf
103-562FS
103-562FS
Prenesi: 103-562FS.pdf
103-561JS
103-561JS
Opis: FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM
Prenesi: 103-561JS.pdf