103-561JS
API DelevanAPI Delevan
103-561JS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-561JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM
Podatkovni listi: 103-561JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 103-561JS
Številka dela 103-561JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 19023 pcs Podatkovni list 103-561JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 22 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-561JS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 560nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 195MHz
natančen opis 560nH Unshielded Inductor 590mA 278 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 278 mOhm Max
Trenutna ocena 590mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
103-561FS
103-561FS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM
Na zalogi: 5536 pcs
Prenesi: 103-561FS.pdf
RFQ
103-561HS
103-561HS
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 13224 pcs
Prenesi: 103-561HS.pdf
RFQ
103-561G
103-561G
Prenesi: 103-561G.pdf
Opis: FIXED IND 5.6UH 220MA 2 OHM SMD
Prenesi: 103-562G.pdf
103-561K
103-561K