103-560KS
API DelevanAPI Delevan
103-560KS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-560KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM
Podatkovni listi: 103-560KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-560KS
Številka dela 103-560KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 24890 pcs Podatkovni list 103-560KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 39 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-560KS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 56nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 1.11GHz
natančen opis 56nH Unshielded Inductor 760mA 170 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 170 mOhm Max
Trenutna ocena 760mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-561G
103-561G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 560NH 590MA 278 MOHM
Na zalogi: 9890 pcs
Prenesi: 103-561G.pdf
RFQ
103-560JS
103-560JS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 56NH 760MA 170 MOHM
Na zalogi: 16609 pcs
Prenesi: 103-560JS.pdf
RFQ
103-561F
103-561F