| Številka dela | 103-472KS | Proizvajalec | API Delevan |
|---|---|---|---|
| Opis | FIXED IND 4.7UH 230MA 1.8 OHM | Status svobodnega statusa / RoHS | Vsebuje svinec / RoHS neskladen |
| Količina na voljo | 23101 pcs | Podatkovni list | 103-472KS.pdf |
| Tip | - | Toleranca | ±10% |
| Paket naprave za dobavitelja | - | Velikost / dimenzija | 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm) |
| Ščitenje | Unshielded | Serija | 103 |
| Ocene | - | Q @ Frek | 24 @ 7.9MHz |
| Pakiranje | Tape & Reel (TR) | Paket / primer | Nonstandard, 2 Lead |
| Druga imena | 103-472KS TR 103-472KSTR 103-472KTR 103472KS DN03472TR |
delovna temperatura | -55°C ~ 125°C |
| Tip montaže | Surface Mount | Material - jedro | Ferrite |
| Status svobodnega statusa / RoHS | Contains lead / RoHS non-compliant | Frekvenca induktivnosti - preskus | 7.9MHz |
| Induktivnost | 4.7µH | Višina - sedež (maks.) | 0.075" (1.91mm) |
| Frekvenca - Samozadostna | 60MHz | natančen opis | 4.7µH Unshielded Inductor 230mA 1.8 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead |
| DC Resistance (DCR) | 1.8 Ohm Max | Trenutna ocena | 230mA |