103-150MS
API DelevanAPI Delevan
103-150MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-150MS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD
Podatkovni listi: 103-150MS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-150MS
Številka dela 103-150MS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 25155 pcs Podatkovni list 103-150MS.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 55 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-150MS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 15nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 2.2GHz
natančen opis 15nH Unshielded Inductor 1.11A 78 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 78 mOhm Max
Trenutna ocena 1.11A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-151GS
103-151GS
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 150NH 745MA 175 MOHM
Na zalogi: 7362 pcs
Prenesi: 103-151GS.pdf
RFQ
103-150M
103-150M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD
Na zalogi: 25635 pcs
Prenesi: 103-150M.pdf
RFQ
103-151HS
103-151HS
Prenesi: 103-151HS.pdf
103-150JS
103-150JS
Prenesi: 103-150JS.pdf
103-150K
103-150K