103-150KS
API DelevanAPI Delevan
103-150KS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-150KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD
Podatkovni listi: 103-150KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-150KS
Številka dela 103-150KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 19379 pcs Podatkovni list 103-150KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 55 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-150KS TR
103-150KSTR
103-150KTR
103150KS
DN03150TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 15nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 2.2GHz natančen opis 15nH Unshielded Inductor 1.11A 78 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 78 mOhm Max Trenutna ocena 1.11A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-150K
103-150K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 15NH 1.11A 78 MOHM SMD