103-101MS
API DelevanAPI Delevan
103-101MS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-101MS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM
Podatkovni listi: 103-101MS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-101MS
Številka dela 103-101MS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 22924 pcs Podatkovni list 103-101MS.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 32 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-101MS TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm) Frekvenca - Samozadostna 830MHz
natančen opis 100nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max
Trenutna ocena 650mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
103-1020-BL-00100
103-1020-BL-00100
Proizvajalci: CNC Tech
Opis: CABLE USB 3.0 A MALE-A MALE 1M
Na zalogi: 12408 pcs
Prenesi: 103-1020-BL-00100.pdf
RFQ
103-102G
103-102G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 425MA 540 MOHM SMD
Na zalogi: 8509 pcs
Prenesi: 103-102G.pdf
RFQ
103-101M
103-101M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM
Prenesi: 103-101M.pdf
Proizvajalci: CNC Tech
Opis: CABLE USB3.0 A/M-A/F 5M
Prenesi: 103-1010-BL-00500.pdf
103-101KS
103-101KS
Prenesi: 103-101KS.pdf
103-102F
103-102F
Prenesi: 103-102F.pdf
103-101K
103-101K