103-101KS
API DelevanAPI Delevan
103-101KS Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 103-101KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM
Podatkovni listi: 103-101KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 103-101KS
Številka dela 103-101KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 650MA 230 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 18921 pcs Podatkovni list 103-101KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 103
Ocene - Q @ Frek 32 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 103-101KS TR
103-101KSTR
103-101KTR
103101KS
DN03101TR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Phenolic
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 100nH Višina - sedež (maks.) 0.075" (1.91mm)
Frekvenca - Samozadostna 830MHz natančen opis 100nH Unshielded Inductor 650mA 230 mOhm Max Nonstandard, 2 Lead
DC Resistance (DCR) 230 mOhm Max Trenutna ocena 650mA