1025R-78J
pregled izdelka
Številka dela: 1025R-78J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270UH 47MA 25 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1025R-78J
Številka dela 1025R-78J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270UH 47MA 25 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95556 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1025R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1025R-78J TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 270µH Unshielded Molded Inductor 47mA 25 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 25 Ohm Max
Trenutna ocena 47mA Tok - nasičenost -