1025R-78F
pregled izdelka
Številka dela: 1025R-78F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270UH 47MA 25 OHM TH
  • Sporočilo
Specifikacije 1025R-78F
Številka dela 1025R-78F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270UH 47MA 25 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 31940 pcs Podatkovni list
Tip Molded Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.095" Dia x 0.250" L (2.41mm x 6.35mm)
Ščitenje Unshielded Serija 1025R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 1025R-78F TR 3500 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 270µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 8MHz
natančen opis 270µH Unshielded Molded Inductor 47mA 25 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 25 Ohm Max
Trenutna ocena 47mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1025R-74K
1025R-74K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 180UH 57MA 17 OHM TH
Na zalogi: 134052 pcs
Prenesi:
RFQ
1025R-76G
1025R-76G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220UH 52MA 21 OHM TH
Na zalogi: 53092 pcs
Prenesi:
RFQ
1025R-76K
1025R-76K