100R-562J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 100R-562J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 5.6UH 69MA 3.3 OHM
Podatkovni listi: 100R-562J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 100R-562J
Številka dela 100R-562J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 5.6UH 69MA 3.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2999 pcs Podatkovni list 100R-562J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
Ščitenje Unshielded Serija 100R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.9MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Nonstandard, 2 Lead
Druga imena 100R-562J BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 105°C
Tip montaže Free Hanging (In-Line) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 5.6µH
Višina - sedež (maks.) 0.065" (1.65mm) Frekvenca - Samozadostna 50MHz
natančen opis 5.6µH Unshielded Inductor 69mA 3.3 Ohm Max Nonstandard, 2 Lead DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max
Trenutna ocena 69mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
100R-562H
100R-562H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 5.6UH 69MA 3.3 OHM
Na zalogi: 1579 pcs
Prenesi: 100R-562H.pdf
RFQ
100R-680N
100R-680N
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68NH 324MA 150 MOHM
Na zalogi: 3734 pcs
Prenesi: 100R-680N.pdf
RFQ
100R-561K
100R-561K
Opis: FIXED IND 560NH 185MA 450 MOHM
Prenesi: 100R-561K.pdf
100R-561J
100R-561J
Prenesi: 100R-561J.pdf
100R-562F
100R-562F
Na zalogi: 958 pcs
Prenesi: 100R-562F.pdf
100R-562K
100R-562K
Prenesi: 100R-562K.pdf
100R-680J
100R-680J
Na zalogi: 957 pcs
Prenesi: 100R-680J.pdf
100R-680K
100R-680K